ROK SZKOLNY 2020/2021

JAK OBLICZYĆ DROGĘ DO WOLNOŚCI, CZYLI ESCAPE ROOM W URZĘDZIE STATYSTYCZNYM W KIELCACH

JAK OBLICZYĆ DROGĘ DO WOLNOŚCI,  CZYLI ESCAPE ROOM W URZĘDZIE STATYSTYCZNYM W KIELCACH

 

28.11.2019 r. w Urzędzie Statystycznym w Kielcach miała miejsce graescaperoom pod hasłem „Liczy się każdy”.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna  w składzie:  Błażej Cioruń 3a, Bartek Gronek 3b, Damian Szlufik 3c. Chłopcy zmagali się z zadaniami statystycznymi, które miały doprowadzić ich do klucza otwierającego drzwi pomieszczenia, w którym zostali zamknięci razem z trzynastoma trzyosobowymi drużynami ze szkół ponadgimnazjalnych naszego województwa.

Zespół reprezentujący naszą Szkołę znalazł rozwiązanie chwilę po tym jak zrobili to uczniowie ze Słowackiego zajmując tym samym drugie miejsce.

Gratulujemy!!!

ZOUM Kielce