Rok szkolny 2020/2021 - WAKACJE!!! Życzymy miłego wypoczynku.

Były uczeń naszej szkoły, młoda Gwiazda Futbolu Iwo Kaczmarski z wizytą w V LO

Były uczeń naszej szkoły, młoda Gwiazda Futbolu Iwo Kaczmarski z wizytą w V LO

 

Nasi byli uczniowie wciąż do nas powracają. W ostatnich dniach swoją byłą szkołę, klasę i nauczycieli odwiedził Iwo Kaczmarski- piłkarz, młoda Gwiazda Futbolu. Iwo, aż do stycznia 2021 r. był związany z Koroną Kielce. ,

Od 21.01.2021r. wychowanek Korony jest związany z Polską Drużyną Ekstraklasy Raków- Częstochowa. Zważywszy na młody wiek, Sportowiec odnosi spore sukcesy  szybko pnąc się na sam szczyt kariery sportowej. Iwo z sentymentem wraca do swojej byłej szkoły, klasy i nauczycieli. Jednocześnie zapewniając, że będzie odwiedzał nas częściej, jeśli tylko będzie w Kielcach.

Trzymamy Cię za słowo Iwo! Jesteśmy z Tobą i będziemy Ci kibicować

Życzymy samych Sukcesów

CUM Kielce