"Żyj w wolności" to hasło przewodnie spotkania, które odbyło się w naszej szkole w środę 18 marca 2026 r. Wzięli w nim udział uczniowie wszystkich trzecich klas.
Dzięki współpracy naszej Szkoły z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach prelekcje dla uczniów mieli przedstawiciele...


